NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

HAKKIMIZDA


Responsive image

Yerli üretimin devlerinden olan KILINÇ Su Pompaları kurulduğu 1995 yılından itibaren her geçen senede üretim yelpazesini genişleterek su ve temininin bulunduğu her pazarda söz sahibi olmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Türkiye’de kendini kısa zamanda ispatlayan KILINÇ Su Pompaları yurt dışı arenada da Bulgaristan ve Romanya ile ihracatına devam etmektedir. Tarımsal sulama ile başlayan üretimine, bugün suyun kullanımının gerektiği her alanda faaliyet göstererek, KILINÇ SU POMPALARI markasını yaratmış, güven ve kalitesini oluşturmuştur. Su Pompaları üretimine kısa zaman sonra Yem Kırma ve Yem Ezme makinalarının üretimini de eklemiş ve bu pazarda da hizmetini kullanıcılarına sunmuştur. KILINÇ Su Pompaları geniş ürün portföyü ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verirken kalite ve güvende tatmini en üst seviyeye taşımıştır. Tarım, maden ocakları, inşaat, endüstri sanayi, yangın söndürme, hidrofor tesisleri ve yüksek basınç isteyen diğer sistemler de faaliyet göstermektedir.

MİSYONUMUZ


Responsive image

Üretimine başladığı günden bu yana sektöründe elde edilmiş olan bilgi birikimine farklı ve sürekli gelişen bir anlayış getiren KILINÇ Su Pompaları, yoğun olarak tarımsal sulamada, daha sonra suyun kullanıldığı her alanda suyun temin ve transferini sağlamaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Responsive image

Ürün portföyünü deneyim, müşteri odaklı talep ve AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmalarının bileşkesi ile en üst seviyeye ulaştırmıştır. Gelişmiş teknolojik üretimin verimli kullanılması için kullanıcı odaklı eğitim ve satış sonrası destek ağını genişletmeye devam etmektedir.Her satışın KILINÇ Su Pompaları ailesine yeni bir bireyin katılımı olarak değerlendirilmesi ile ilişkilerimizi daima sıcak tutmak misyonumuzun temelini oluşturur.

ÜRÜN KATEGORİLERİ

İLETİŞİM

© 2019, KLN Pompa Sanayi, Her Hakkı Saklıdır.